budova fei
 
Info
Sobota
21. Október 2017
Meniny má Uršuľa

FEI STU (2014-2017)

Fakulta elektrotechniky a informatiky STU

Rok 2014

Aplikovaná infromatika 
Andicsová, Alexandra
Bartkovjak, Anton
Beňo, Lukáš
Bilský, Branislav
Bredár, Tomáš
Briatka, Martin
Brišová, Mária
Čavojský, Maroš
Červený, Tomáš
Dubeň, Pavol
Ďurech, Dušan
Ďuriška, Milan
Emrich, Dušan
Fedorko, Martin
Gasper, Peter
Gažovič, Tomáš
Gula, Miroslav
Hanuliak, Peter
Herda, Tomáš
Hitka, Andrej
Hitka, Matúš
Hlúšek, Pavol
Hornák, Martin
Huňady, Dominik
Hutník, Martin
Chamraz, Oliver
Chovanec, Tomáš
Jackuliak, Daniel
Janeček, Martin
Jurčovič, Mário
Káčer, Ján
Kaniansky, Tomáš
Karaka, Peter
Kazán, Attila
Kelemen, Samuel
Klimo, Matej
Knapereková, Emília
Kratochvíla, Marek
Kundrát, Michal
Labancová, Michaela
Lenický, Maroš
Lukáč, Branislav
Málach, Juraj
Manca, Adam
Marček, Igor
Matejka, Emil
Mišák, Ivan
Mitro, Martin
Molčan, Ľubomír
Muška, Peter
Mútňan, Lukáš
Nikodem, Ľubomír
Öllös, Ladislav
Ondris, Tomáš
Peťovský, Tomáš
Plevko, Michal
Pobiecky, Ondrej
Podhradský, Andrej
Poluch, Vladimír
Puchoň, Lukáš
Ruman, Peter
Ružič, Marcel
Severský, Boris
Skalický, Šimon
Slávik, Oskar
Sopiak, Dominik
Šály, Juraj
Škoda, Tomáš
Štofaňák, Martin
Šušoliak, Michal
Švanda, Dominik
Švikruha, Tomáš
Tehlár, Filip
Untermüller, David
Vargová, Zuzana
Vlček, Róbert
Zvara, Pavel
Žídek, Matej
Aplikovaná mechatronika
Biath, Vladimír
Godál, Roman
Jurák, Matej
Kostoláni, Michal
Leško, Dávid
Lukáč, Matúš
Paulen, Juraj
Rybárik, Maroš
Šimončič, Miroslav
Vlahi, Ladislav
Vojvoda, Radovan
Elektroenergetika
Balažia, Michal
Barátová, Dana
Brodziansky, Tomáš
Cibuľa, Michal
Dányi, Kristián
Dienes, Attila
Dinuš, Tomáš
Dragan, Peter
Drozd, Ján
Dudík, Matúš
Dujčíková, Lenka
Faragó, Péter
Forró, Bálint
Halán, Igor
Ištokovič, Daniel
Ivanič, Marián
Ivičič, Tomáš
Juhár, Peter
Keklák, Pavol
Krkoš, Marián
Kulich, Ondrej
Kuruc, Filip
Labodi, Peter
Laczkó, Adrián
Lazorík, Samuel
Lenďák, Fedor
Malík, Martin
Môťovský, Peter
Nagy, Alfréd
Novanský, Peter
Obertáš, Juraj
Pajerský, Pavol
Pinťa, Juraj
Podberská, Martina
Poláková, Monika
Pošik, Ján
Rzavský, Patrik
Sládek, Matúš
Slušný, Tomáš
Snopek, Jozef
Sobota, Marek
Sychra, Tomáš
Szerdi, Martin
Šatka, Jakub
Šimlaštík, Ján
Tomaškovič, Juraj
Vozárik, Marek
Zuščak, Jozef
Fyzikálne inžinierstvo
Iliť, Tomáš
Kasnár, Filip
Knoška, Juraj
Pastorek, Matej
Kybernetika
Balko, Peter
Bartalos, Andrej
Behúň, Miroslav
Dafčík, Miroslav
Griač, Peter
Guldán, Juraj
Gvoth, Juraj
Hájos, Kristián
Hrežďovič, Michal
Chobot, Patrik
Chovančák, Dušan
Kleštinec, Blažej
Kovalčík, Róbert
Pernecký, Daniel
Remšík, Jakub
Sárená, Jana
Sojka, Tomáš
Sudický, Viktor
Urc, Branislav
Mikroelektronika
Behúl, Miroslav
Brestovanský, Michal
Görög, Lukáš
Kaluz, Peter
Koscelanský, Ján
Mäsiar, Dominik
Minařík, Lukáš
Rakús, Marian
Štibraný, Tomáš
Vallo, Róbert
Vančo, Peter
Vašut, Daniel
Beleš, Jozef
Capek, Pavol
Ďurica, Milan
Gaál, Gabriel
Chrenko, Lukáš
Leška, Martin
Lipovský, Rastislav
Maličký, Gabriel
Novotný, Dalibor
Oravek, Tomáš
Pastorek, František
Úradníček, Tomáš
Vaňa, Marek
Veselý, Juraj
Robotika
Barienčík, Martin
Bosák, Tomáš
Bozáň, Marek
Čief, Martin
Dodok, Branislav
Duba, Richard
Fránik, Marek
Guráň, Matej
Gustafík, David
Hodas, Mário
Hranický, Michal
Jendraššák, Pavol
Karel, Vladimír
Knotek, Štefan
Kolárik, Ján
Koleň, Tomáš
Kováč, Miroslav
Králik, Martin
Kubalová, Katarína
Kučera, Matej
Kvaska, Maroš
Landl, Martin
Löw, Matúš
Mackov, Martin
Malina, Ján
Marcinek, Pavol
Medo, Peter
Milec, Miloš
Mózes, Juraj
Novotný, Martin
Oravec, Matúš
Pariža, Lukáš
Piala, Samuel
Pilka, Jakub
Polák, Igor
Púček, Martin
Pucher, Dávid
Rau, Dávid
Schlarmann, Martin
Schochmann, Robert
Smoľák, Martin
Suchý, Martin
Szalai, Miroslav
Šimášek, Jaroslav
Tapolčányi, Ján
Topoľský, Milan
Válek, Andrej
Telekomunikácie
Bacigál, Tomáš
Baláž, Peter
Bálent, Marek
Bartoš, Michal
Belavý, Tomáš
Benkovský, Tomáš
Bernát, Pavel
Bošanský, Andrej
Čechvala, Tomáš
Dubrovskyy, Pavlo
Habánek, Lukáš
Halama, Lukáš
Halgaš, Jozef
Homa, Peter
Hošták, Peter
Jadroň, Marcel
Jagelková, Jana
Kall, Matej
Kaplán, Lukáš
Kelemen, Márk
Kocanová, Radka
Kocian, Konštantín
Kosterec, Miloš
Kosztolányi, Juraj
Kubica, Janko
Kučera, Michal
Letko, Tomáš
Lošonská, Jana
Marcin, Ján
Martinkovič, Filip
Máťuš, Tomáš
Mišák, Tomáš
Mišina, Michal
Pauer, Erik
Pazdera, Lukáš
Petráš, Dávid
Pirožek, Ľubomír
Popovič, Martin
Pőštenyi, Stanislav
Ralbovský, Andrej
Rešetka, Mário
Rus, Michal
Skaličan, Vladimír
Slovák, Peter
Smik, Juraj
Socha, Lukáš
Sokol, Peter
Stacho, Roman
Šarlina, Peter
Šipkovský, Matej
Špánik, Adam
Špirková, Miroslava
Štefánek, Peter
Švihorík, Róbert
Török, Róbert
Tóth, Michal
Vrtiš, Peter
Zachar, Jaroslav
Zacharda, Marek

Rok 2015

Aplikovaná informatika
Balogh, Ľubomír
Čajkovič, Peter
Černá, Alena
Čertan, Erik
Drobec, Ján
Gabrhel, Ján
Gedaj, Matúš
Gulyás, Andrej
Guzmický, Martin
Hýl, Peter
Charvát, Juraj
Jarinčík, Peter
Jašura, Patrik
Kaničár, Martin
Kanitra, Jakub
Khandl, Tomáš
Klein, Marek
Kolimár, Ondrej
Koma, Tibor
Kósa, Péter
Kudláč, Jozef
Kušnirák, Kamil
Leitner, Andrej
Lisičan, Michal
Ližičiar, Michal
Mach, Roman
Machovec, Filip
Maláč, Miroslav
Maras, František
Markusek, Matúš
Miša, Martin
Molnár, Gábor
Nižnanská, Miriama
Novák, Jakub
Ondrejkovič, Matúš
Papson, Boris
Paučo, Martin
Pleshakov, Glib
Pojzl, Igor
Polosukhin, Artem
Prichocká, Michaela
Rakár, Radoslav
Regenda, Patrik
Rybanský, Ivan
Rýznar, Karol
Sabo, Miroslav
Samardžiová, Zuzana
Szabo, Tomáš
Škvarenina, Peter
Šlezinger, Viliam
Špilka, Marian
Štefanková, Zuzana
Štefka, Pavol
Šúň, Andrej
Táčovská, Lenka
Tančibok, Ján
Tkáčik, Pavol
Tuhý, Filip
Uhrecký, František
Ustaník, Michal
Varga, Jaroslav
Varchola, Marek
Virgovič, Miroslav
Werdenichová, Petra
Zboroň, Matej
Železník, Michal
Aplikovaná mechatronika
Bača, Vladislav
Benedek, Ján
Bohuš, Jakub
Gahér, Michal
Galovič, Marcel
Gašparová, Ivona
Jakubička, Igor
Katona, Győző
Lechvár, Ján
Lukáč, Pavol
Martinkovič, Anton
Nehánszki, Róbert
Slaminka, Stanislav
Šandal, Tomáš
Valah, Damir
Vargic, Radovan
Vincze, Tomáš
Vyletel, Rastislav
Elektroenergetika
Babjak, Ján
Bartoš, Martin
Beláňová, Benita
Bendík, Jozef
Berík, Matúš
Cenký, Matej
Cipala, Patrik
Danáč, Adam
Daniš, Martin
Dindoffer, Eduard
Fondrk, Dalibor
Guniš, Michal
Havlík, Tomáš
Hloška, Mário
Holomek, Jakub
Hošták, Peter
Jašica, Matúš
Kelemen, Adrian
Klopan, Peter
Krajčovič, Matej
Lukáč, Miroslav
Maier, Robert
Navrátil, Martin
Oravský, Igor
Osuský, Filip
Pilát, Branislav
Poništ, Peter
Raček, Michal
Róža, Štefan
Schramm, Andrej
Síkeli, Ján
Sláma, Juraj
Szombath, Tomáš
Šilhár, Martin
Škumát, Tomáš
Štefanovič, Michal
Tószegi, Milan
Urminský, Maroš
Víglaský, Matej
Žák, Michal
Fyzikálne inžinierstvo
Cesnek, Martin
Gál, Norbert
Okál, Michal
Sedlák, Matúš
Vujisicová, Nikoleta
Kybernetika
Beňo, Tomáš
Dziak, Lukáš
Gubánová, Katarína
Hrušovský, Tomáš
Morvay, Michal
Rebro, Matúš
Vajs, Tomáš
Varga, Štefan
Vaško, Ján
Mikroelektronika
Bečker, Jozef
Danko, Šimon
Kosnáč, Daniel
Palko, Jakub
Rakús, Matej
Sandánus, Michal
Solčiansky, Michal
Válik, Lucia
Válik, Lukáš
Rádioelektronika
Bagala, Tomáš
Fibich, Adam
Heleši, Karol
Jambor, Martin
Reháček, Tomáš
Rystvej, Matej
Schlosser, Felix
Szobolovszký, Robert
Vavrík, Ferdinand
Zajac, Marcel
Robotika
Balogh, Szabolcs
Bartusek, Róbert
Baxa, Tomáš
Belica, Peter
Benčič, Ján
Blažeňák, Lukáš
Bubniak, Patrik
Écsy, Dávid
Gallo, Vladimír
Gašparovski, Viktor
Gubán, Andrej
Hammad, Amir
Hlavatovič, Marek
Holka, Peter
Hrmo, Martin
Chovanec, Jozef
Ivančin, Ivan
Jablonický, Jozef
Körmendy, Peter
Kusý, Roman
Lietavec, Lukáš
Ližičiar, Marek
Lojek, Tomáš
Machovský, Andrej
Mikulová, Zuzana
Pavelka, Vladimír
Pavlovič, Peter
Pavol, Miroslav
Rafay, Peter
Rajský, Dominik
Rubint, Stanislav
Sliva, Martin
Suchý, Daniel
Szabová, Martina
Štipčák, Peter
Trubač, Ondrej
Uhrín, Matúš
Vanko, Miroslav
Vívodik, Martin
Vondráček, Martin
Telekomunikácie
Bánik, Martin
Belan, Branislav
Beničák, Miroslav
Brandis, Michal
Bugár, Šimon
Danóci, Roman
Ducár, Igor
Fusek, Tomáš
Hornáček, Martin
Hossner, Filip
Hujsi, Martin
Chňupa, Peter
Ismail, Feras
Janšo, Ľudovít
Juhás, Peter
Kačáni, Miron
Káčer, Jakub
Kaplan, Norbert
Kárász, Eduard
Karpiel, Dominik
Kašuba, Michal
Kellovský, Milan
Kocúr, Štefan
Korenko, Peter
Košút, Peter
Kovács, Dávid
Krajňáková, Alexandra
Kubranský, Michal
Kukučiar, Andrej
Levák, Ivan
Lipták, Pavol
Magdolen, Ivan
Majerčík, Ján
Michalský, Matej
Mokráň, Martin
Moravčík, Marek
Nichta, Rastislav
Obert, Lukáš
Olexa, Tomáš
Oravec, Ján
Orviský, Roman
Peller, László
Pestun, Matej
Petrán, Štefan
Prokša, Vincent
Pustay, Ján
Rafajdus, Branislav
Stracenský, Tomáš
Szlaur, Erik
Šalík, Pavol
Šimko, Martin
Šimončík, Tomáš
Škrabák, Martin
Štefan, Patrik
Šturdík, Tomáš
Takács, Iván
Teleky, Juraj
Trenčanský, Tomáš
Žabka, Ján

 Rok 2016

Aplikovaná informatika
Bachúriková, Mária
Bako, Pavol
Bednárik, Jakub
Beke, Roland
Bölcs, Stefan
Boledovič, Andrej
Briš, Ladislav
Czakó, Gergely
Češek, Pavol
Češeková, Alžbeta
Dano, Andrej
Dobročka, Pavol
Fornádeľ, Jakub
Freňak, Mikuláš
Gallovič, Michal
Gáži, Tomáš
Glonek, Martin
Goboňa, Patrik
Gulášová, Michala
Gyurian, Norbert
Hanzlová, Katarína
Hesko, Ján
Holba, Pavol
Hoppan, Matúš
Ižold, Andrej
Jurčo-Glina, Martin
Kajan, Michal
Kollman, Ľudovít
Krajčír, Martin
Kraslan, Mário
Kriško, Miloslav
Kúdela, Adam
Kuffa, Michal
Kupkovičová, Alexandra
Kyseľ, Matúš
Ledecký, Boris
Macko, Martin
Máčai, Mário
Mačák, Matúš
Majzel, Michal
Markech, Martin
Matiaško, Patrik
Mičuda, Martin
Mokráš, Róbert
Nemec, Pavol
Novák, Martin
Novotný, Daniel
Orem, Martin
Packo, Igor
Pavčiak, Emil
Pethő, Tibor
Pintér, Róbert
Pištej, Jozef
Pivarči, Matej
Pivarník, Ján
Polačik, Ivan
Potapov, Oleksii
Priščák, Martin
Procházka, Matej
Rábek, Matej
Račko, Richard
Rajnic, Dávid
Rehák, Jakub
Reingraber, Radovan
Simon, Ádám
Simonides, Šimon
Smolko, Ján
Smreček, František
Stark, Erich
Suchanovský, Ján
Svítek, Matúš
Szabo, Andrej
Šarmír, Peter
Turčina, Pavol
Turza, Štefan
Vali, Miroslav
Varga, Michal
Varl, Oliver
Zima, Milan
Zimová, Marcela
Raddawi, Khaled Jamal
Aplikovaná mechatronika
Banko, Tibor
Bednarčík, Daniel
Benč, Lukáš
Galandák, Ľuboš
Garai, Marián
Jankovič, Ivan
Kocian, Martin
Mihalský, Andrej
Novický, Adrián
Stojkovič, Marek
Švančara, Juraj
Ukrop, Pavol
Elektroenergetika
Buday, Martin
Český, Lukáš
Drobáň, Filip
Hevessy, Ján
Januška, Jakub
Krajčovič, Marek
Lačný, Matúš
Longauer, Erik
Martinez, Espinosa Hugo Andres
Pagáč, Vladimír
Pinček, Michal
Rajnoha, Marcel
Sabol, Juraj
Solomej, Patrik
Šimášek, Marek
Štieber, František
Štrkula, Daniel
Valach, Marek
Varga, Zoltán
Venit, Lukáš
Verkin, Patrik
Elektronika (Rádioelektronika a Mikroelektronika)
Bachratý, Marek
Fridrich, Tomáš
Gábriš, Michal
Hudač, Samuel
Jančo, Marek
Klimo, Ivan
Lichtman, Alek
Lintner, Juraj
Mach, Denis
Matuška, Michal
Mičjan, Michal
Mikolášek, Dávid
Nevřela, Juraj
Nováková, Tereza
Novota, Miroslav
Ondrejka, Patrik
Potočný, Miroslav
Statev, Martin
Szigl, Jozef
Šipöcz, Patrik
Šovčík, Michal
Špirko, Martin
Timko, Tomáš
Tóth, Juraj
Zeman, Bohumil
Jadrové a fyzikálne inžinierstvo
Banáry, Matthew
Brejčák, Ľuboš
Ďuriš, Jaroslav
Flamíková, Dorota
Forgáč, Matej
Hayden, František
Jesenič, Martin
Ješko, Róbert
Kundrata, Ivan
Launer, Martin
Nižňanský, Dušan
Oravkin, Martin
Pisarčík, Matej
Saro, Matúš
Talacko, Marcel
Valašik, Michal
Villarisová, Natália
Robotika/Kybernetika
Adamík, Michal
Bartko, Matúš
Bendžo, Andrej
Čukan, Jaromír
Halčin, Tomáš
Hrečko, Lukáš
Hudačko, Patrik
Janovský, Jakub
Jurnický, Tomáš
Karasz, František
Kňažek, Milan
Kóňa, Martin
Korec, Juraj
Lesay, Boris
Lovász, Zoltán
Makas, Michal
Michálik, Tomáš
Milo, Peter
Okoličányi, Viktor
Paulíny, Samuel
Pazdič, Jozef
Polcer, Patrik
Pollák, Boris
Ruman, Martin
Strmeň, Tomáš
Šimek, Peter
Taliga, Dávid
Titka, Róbert
Vermeš, Marek
Vilhan, Róbert
Vitéz, Ján
Telekomunikácie
Cipov, Roman
Csóka, Filip
Dolinayová, Veronika
Dresto, Ľubomír
Ďurta, Slavomír
Chamraz, Filip
Chovanec, Filip
Kiss, Pavol
Kocúrová, Lívia
Konečný, Matúš
Kovács, András
Krč, Martin
Luňáček, Branislav
Maár, Michal
Masár, Martin
Mikulec, Igor
Néveri, Zoltán
Nízky, Marek
Orság, Ferdinand
Ovšaníková, Anna
Pavlovič, Tomáš
Sitárová, Júlia
Snopková, Monika
Staš, František
Szalay, Michal
Šebök, Mário
Šíp, Tomáš
Šnauko, Branislav
Trubač, Maroš
Zafčík, Ján
Žitný, Adam

 

hore
Vyhľadávanie
Budovy fakulty STU
Návštevnosť


©2017 Spolok Absolventov a Priateľov FEI STU (EF SVŠT)